Neděle 30. 6.

DALŠÍ ZÁŽITKY

Řev na hřišti & Studio Damúza: Zahrátky

Interaktivní divadelní hřiště pro děti od 3 do 100 let.

park Komenského, v 10-12, 13-15 hodin

Kolik krtků na zahradě máš, tolikrát jsi zahradníkem aneb kdo seje vítr, sklízí a bouří čili slimák je hrozný sluha a ještě horší pán! Do volné hry vstupují zahradníci a hudebníci a mění pravidla hry, jsou nevyzpytatelní jako počasí. Společně s dětmi se tak stávají tvůrci příběhu. Zahrátky je možné navštívit průběžně.
Divadelní hřiště nabízí originální samoobslužné herní prvky s tématem zahradnictví. Do prostoru hřiště lze vstupovat průběžně . Součástí hřiště jsou postavy zahradníků a hudebníků, kteří vstupují do volné hry s krátkými divadelními intermezzi. Divadlo, koncert a hra se tak proplétají v jeden celek.

Jóga pro děti i dospělé – workshop i dynamická Vinyasa Flow

 

(park Komenského)

10.00 Jóga pro děti (30 min)
Zábavná jógová lekce pro všechny děti!

11.00 Jógový Workshop (60 min)
Workshop na téma Jak zařadit praxi jógy do každodenního života. 10 minut jógy denně stačí. Základní sekvence ashtanga jógy – Surya namaskar A a B.

13.30 Jóga pro děti (30 min)
Zábavná jógová lekce pro všechny děti!

15.00 Dynamická Vinyasa Flow (60min)
Lekce jógy naplno propojená s dechem. Každý pohyb doprovází nádech a výdech. Doporučení: ne pro začátečníky.

Jógamatky s sebou! Lekce probíhají v parku Komenského.
Těší se na Vás Aranya (Lenka Jančová).

Festivalová fotostěna

U festivalové fotostěny si s fenomenálním běžcem můžete pořídit obrázek do fotoalba na památku. Fotostěna vznikla pod rukama zlínského spreyartisty Michala Filáka alias ProroKa na pouličním uměleckém happeningu Ulice živě.  Na trase mezi zámkem a Parkem Komenského ji určitě během festivalu nemůžete přehlédnout.

Budete fotku sdílet na sociálních sítích? Nezapomeňte přidat #zlinzije!

Fčil out zóna

Ve spolupráci s brněnským studiem multimediálních architektů Visuálové v parku Komenského vznikla opět čtrnáct metrů široká il out zóna s lehátky. Její atraktivitu umocní večerní nasvícení a podkresová hudba.

Pouliční galerie

Práce uměleckého kováře, graffiti, karikatura, komiks, malba… Přijďte si prohlédnout originální pouliční galerii, která vznikla v květnu během akce Ulice živě a během festivalu Zlín žije bude k vidění ve zlínských ulicích!

Pouliční galerii najdete během festivalu u Tržitě Pod Kaštany.

Top