Hlavní hvězda festivalu: Zlín

Autor Živý Zlín Datum 4. 4. 2024

Hlavní základ festivalu budou i letos tvořit hlavně samotní Zlíňáci. Objevte celou paletu komunit, které ve městě působí! V Parku Komenského najdete celý velký Zlín na jednom místě a užijete více než čtyři desítky stanovišť – od kreativních workshopů přes sport až po tanec nebo šermíře. 

Zlíňáci se během festivalu nebudou jen toulat ulicemi, ale spousta z nich se objeví také na pódiu. Scéna Pod lípou bude opět patřit místním bigbeatovým legendám. Letos se můžete těšit na kapely jako je Šufunky Gang, Farářovi netopýři, Jarní únava, Jitunk kampeny nebo Avarom Dnabseulb. 

Mladé zlínské talenty a začínající hudebníky objevíte na scéně v parku Komenského. Těšit se můžete nejen na naděje zlínské hudby ze zlínských základních uměleckých škol, ale také třeba na hyperpopovou divu Nanashi, soul-popovou skupinu Apoa a chybět nebude ani Hluchý dovrat nebo Funkeys.

Věděli jste, že kapela F Dur Jazzband vystupuje už 30 let? I ona oslavu krásného výročí naplánovala právě na festival Zlín žije.

Výjimečné hudebníky ze Zlína bude hostit také největší stage u zlínského zámku. S rockovou kapelou The People vystoupí jako zpěvák Libor Macháček. A až z exotického Ria přijede charismatická zpěvačka Thabata Oliver. Zlín je i jejím druhým domovem. Provdala se za bubeníka Stanleyho Jahodu, který odtud pochází. A společně i vystupují.

A v neposlední řadě jste to vy, Zlíňáci, návštěvníci. Za neopakovatelnou atmosféru vděčí festival každý rok právě vám!

Zlín (o)žije 28. – 30. června 2024!

Předchozí

J.A.R je kapelou roku! Čerstvé držitele ceny Anděl potkáte u zámku

Další

Festival plný barev: audiovizuální umění v parcích a ulicích

1 Comments

  1. Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Comments are closed.

Top